Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Yenibağlar Mah. Üniversite Cad. No:134
turkuazkizyurdu@gmail.com
0 (222) 321 10 44 - 0 (505) 598 74 39

Çifteler’de Yaz Okulları Açıldı

25.06.2019 

Çifteler Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘2019 YAZ OKULU’ açılışı Türk Dünyası Belediye Kültür Evi’nde yoğun katılım ile gerçekleşti.

Türk Dünyası Belediye Kültür evinde gerçekleşen açılışa İlçe Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Avcı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ümit Türkan, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yaşar Koçay, yaz okuluna kayıt yaptıran öğrenciler ve aileleri katıldı. Öğrencilere çeşitli hediyelerin verildiği açılışta konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Avcı ‘Belediyemiz ve İlçe Halk Eğitim Merkezimiz ile ortaklaşa yaz okulu kurslarımızı açmış bulunmaktayız. Yaz okulumuzda 20 branşımız yer alıyor. Yüzme, Mangala, Tekvando, Gitar, Güreş ve birçok branşımız mevcut.

2019 Yaz okulumuza başvuruda bulunan öğrenci sayısı şuana kadar 232 olup kayıtlarımız devam etmektedir. Yaz okulu, çocukların ve gençlerin profesyonel eğitmenlerle çalışmasına olanak sağlıyor. Sağlıklı yaşam ve spor alışkanlığının küçük yaşlardan itibaren kazandırılması anlayışı çerçevesinde düzenlenen  Yaz Spor Okullarına ilgi oldukça fazla her bir evladımızın içinde parlatılmayı bekleyen nice cevherler, değerler var. Biz onları birlikte gün yüzüne çıkaracak, çocuklarımızı yetenekli oldukları alanların en iyisi olmaları için yüreklendireceğiz. Yaz Okulu’nun ilçemiz öğrencilerine ve ailelerine hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.

 

Gönderen: haber
1710 defa okundu 
 


Eğitim
Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Lansmanı Gerçekleşti
TAB GIDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLE GELECEĞİN YÖNETİCİLERİNİ YETİŞTİRİYOR
Tercih nasıl yapılmalı?
Anadolu Üniversitesi’nde “Pierre Bourdieu Okuma Programı-Eğitim Sosyolojisi” çalıştayı
YKS tercihleri için geri sayım başladı! Klavuz Yayınlandı

 

 
Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu - 0 (222) 321 10 44