Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Yenibağlar Mah. Üniversite Cad. No:134
turkuazkizyurdu@gmail.com
0 (222) 321 10 44 - 0 (505) 598 74 39

ADALET İLKOKULUNDAN ‘CANIM OL’ PROJESİ

18.11.2019 

Türkiye Azerbaycan ortaklığı ile 24 şehir 36 okul ve 76 öğretmenin ortak olduğu ‘Canım Ol’ kan bağışı kampanyası Adalet İlkokulu’nda gerçekleştirildi.
 
Bir projesi kapsamında Adalet İlkokulu’nda ‘Canım ol’ kan ve kök hücre bağışında bir çok hayata umut olan 224 bağışçıya ulaşıldı.
 
‘Canım ol’ ve farklı farklı parolalar ile Adalet İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve velilerinin yaptığı yönlendirme çalışmaları ile kan bağışına şimdilik 224 kan bağışçısı ulaşılmış durumda.

1c Öğrenci velilerinden Rabia Küçüköncel Hanım’ın verdiği bilgilere göre ‘Kent meydanında ve caddelerde vatandaşlarımıza broşür dağıtıp bilgi verdik. ‘Kan ver can ver’ kampanyamıza davet ettik. Okul Müdürü İbrahim Şahin, Müdür yardımcımız Ahmet Bey, Zeynep Hanım, Sınıf öğretmenimiz Erdem İpek diğer sınıf hocalarımız Bayram Bey, Mustafa bey, Ahmet Bey ve değerli sanatçımız Mithat Körler de yürüttüğümüz ‘kanım ol canım ol’ projemizde destek çıktılar. Ayrıca öğrenci velilerimizin yoğun katılımı ve 1 C sınıfı öğrencileri ile öğretmenimiz Erdem İpek okul genelinde rekora imza atmıştır. Dedi. Proje sonrası çeşitli ödüller ve hediyeler verildi.

Haber: Hüseyin Güven.

Gönderen: haber
1635 defa okundu 
 


Eğitim
İŞKUR Meslek Tanıtım Günü Etkinliklerine Devam ediyor
Anadolu Üniversitesi, Eskişehir 2. Kitap Fuarı’nda
TÜBİTAK 2204 Araştırma Projeleri Yarışması
Sosyal politika ödüllerinde Anadolu Üniversitesi başarısı
Çifteler’de Meslek Tanıtım Günü Etkinliği Düzenlendi

 

 
Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu - 0 (222) 321 10 44