Turkuaz Kız Apart
Kız Öğrenci Yurdu
Yenibağlar Mah. Üniversite Cad. No:134
turkuazkizapart@gmail.com
0 (222) 321 10 44 - 0 (505) 598 74 39

HAFIZLIK KIZ KURAN KURSU ÖĞRETİCİLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

23.02.2021 

Moral,motivasyon ve istişare amacıyla,Eskişehir İl Müftüsü Bekir GEREK başkanlığında,Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Müftülüğüne bağlı Kur'an Kursu ögreticileriyle toplantı gerçekleştirildi.

Covid-19 tedbirlerine riayet edilerek yapılan toplantıya, İl Müftüsü Bekir GEREK, İl Müftü Yardımcısı Ziya ALBAYRAK, İl Müftü Yardımcısı Fatma ADSOY , Odunpazarı İlçe Müftüsü Hamdi UZUNHARMAN,Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Müftülüğüne bağlı Kur'an Kursu öğreticileri katıldı.

Toplantıda Kuran Kursu öğreticileri yüz yüze eğitime olan özlemlerini dile getirerek,bundan sonraki süreçle ilgili beklenti ve taleplerini ilettiler. İl Müftüsü Bekir GEREK yaptığı konuşmada "Bu zorlu dönem de tüm tedbirler alınarak durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Eskişehir hafızlık konusunda başarılı bir şehir.Bu başarıların devamı adına çalışmalarımızın hız kesmeden devam etmesine önem veriyoruz,bugüne kadar olduğu gibi İl Müftülüğü olarak gereken desteği vermeye devam edeceğiz."dedi.

Programda İl Müftü Yardımcısı Ziya ALBAYRAK, İl Müftü Yardımcısı Fatma ADSOY, Odunpazarı İlçe Müftüsü Hamdi UZUN HARMAN da konuşma yaparak duygu, düşünce ve fikirlerini beyan ettiler. Program İl Müftüsü Bekir GEREK'in toplantıya katılan Kur'an kursu öğreticilerine teşekkür etmesi ile son buldu.

Gönderen: haberler
2235 defa okundu 
 


Eğitim
HAYAT ORMANI
Anadolu Üniversitesi’nden lisansüstü eğitim iş birliği imzalandı
ESKİŞEHİR OSB, TÜRKİYE’YE ÖRNEK OKUL İNŞA ETTİ
YAZILIM ALANINDA MESLEKİ EĞİTİMİN GELİŞTİRİLMESİ İÇİN İSO İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
ANADOLU MASALLARI VE DEDE KORKUT HİKÂYELERİ ÇOCUKLARIMIZLA BULUŞUYOR

 

 
Turkuaz Kız Apart - 0 (222) 321 10 44